Hobby aplikácie

Kutilství

Lakovanie predmetov, prevádzka pneumatického náradia, čistenie povrchov, hustenie pneumatík, odhlučnenie a utesnenie priestorov. To sú najbežnejšie úkony, ktoré si rád každý domáci majster urobí sám.

Pokiaľ máte doma svoj kutilský kútik, garáž alebo aj malý obchodík, pravdepodobne oceníte priamo poháňané bezolejové piestové kompresory. Stroje je možné využívať napríklad na prevádzku pneumatického náradia, na presné lakovanie alebo na výrobu jednoduchého nábytku.

Pokiaľ využívate k svojmu podnikaniu garáž alebo iný menší priestor, určite vyžadujete tichú prevádzku a malé rozmery stroja. V našom programe tak nájdete malé a účinné odhlučnené kompresory s tlakovou nádobou as dodávaným tlakom až 9 bar.

Zásadnými výhodami piestových kompresorov pre kutilstvo sú predovšetkým ich hmotnosť a malé zástavbové rozmery, vďaka ktorým môžete stroj prenášať v ruke alebo za pomoci koliesok. Kutili určite ocenia aj jednoduchú inštaláciu a údržbu vďaka servisným videám dostupným cez aplikáciu AIRTUBE alebo 10ročnou zárukou na prehrdzavenie tlakovej nádoby.

Typické využitie

Nafukovanie balónikov alebo iných nafukovacích produktov
Hustenie pneumatík pri bicykloch
Čistenie špinavých povrchov za použitia stlačeného vzduchu
Airbrush a iné aplikácie s menšími nárokmi na využívanie stroja
Občasné použitie pneumatického náradia

Výhody

Viacúčelové
Jednoduché použitie
Všestrannosť
Úspora miesta
Rýchla konfigurácia

Umiestnenie

Domov
Garáže
Dielne

Výber kompresorov pre hobby aplikácie

Hľadáte inú aplikáciu?

Automotive
APLIKÁCIE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE
Průmysl
PRIEMYSELNÉ APLIKÁCIE
Stavebnictví
APLIKÁCIE V STAVEBNÍCTVE
Zemědělství
APLIKÁCIE V POĽNOHOSPODÁRSTVE