Aplikácie v automobilovom priemysle

Automotive

Kompresory sú nepostrádateľnou súčasťou automobilového priemyslu bez ohľadu na to, či sa používajú na brúsenie alebo pieskovanie laku a karosérie alebo na výmenu a hustenie pneumatík.

Hľadáte úplne nový piestový kompresor, u ktorého budete mať istotu rýchleho nahustenia pneumatík? Kompresor vhodný na lakovanie osobných a nákladných automobilov? Stroj na prevádzku pneumatického náradia? Maximálny požadovaný tlak okolo 10 bar a príkon 2,2 kW? Pre tieto aplikácie nájdete v našej ponuke piestové kompresory poháňané klinovými remeňmi, ktoré ponúkajú vysoký výkon, nízke otáčky a žiadne úniky oleja.

Pokiaľ máte v dielni potrubný systém s neustálym odberom vzduchu z troch alebo štyroch odberných miest, odporúčame sa zamerať na piestové kompresory s väčšou dodávkou vzduchu a vyšším výkonom. Náš rad odhlučnených piestových kompresorov Silent Line je v tomto ohľade dokonalým riešením, kedy sú stroje schopné dodať vysoko kvalitný stlačený vzduch za veľmi nízkej hlučnosti.

Nevyhnutným prvkom na lakovanie osobných a nákladných automobilov je čistý vzduch bez vlhkosti. Preto v našom programe nájdete odhlučnené kompresory s integrovanými kondenzačnými sušičkami.

Typické využitie

Hustenie pneumatík
Plazmové rezanie a zváranie
Prevádzka pneumatického náradia
Lakovanie

Výhody

Nanášanie a odstraňovanie laku v automobilovom priemysle
Rýchle hustenie pneumatík
Prevádzka vysokotlakových striekacích zariadení
Rýchlosť a spoľahlivosť pri rezaní a zváraní

Umiestnenie

Domov
Garáže
Dielne

Výber kompresorov pre aplikácie v automobilovom priemysle

Hľadáte inú aplikáciu?

Kutilství
HOBBY APLIKÁCIE
Průmysl
PRIEMYSELNÉ APLIKÁCIE
Stavebnictví
APLIKÁCIE V STAVEBNÍCTVE
Zemědělství
APLIKÁCIE V POĽNOHOSPODÁRSTVE