Aplikácie v automobilovom priemysle

Automotive

Kompresory sú nepostrádateľnou súčasťou automobilového priemyslu bez ohľadu na to, či sa používajú na brúsenie alebo pieskovanie laku a karosérie alebo na výmenu a hustenie pneumatík.

Hľadáte úplne nový piestový kompresor, u ktorého budete mať istotu rýchleho nahustenia pneumatík? Kompresor vhodný na lakovanie osobných a nákladných automobilov? Stroj na prevádzku pneumatického náradia? Maximálny požadovaný tlak okolo 10 bar a príkon 2,2 kW? Pre tieto aplikácie nájdete v našej ponuke piestové kompresory poháňané klinovými remeňmi, ktoré ponúkajú vysoký výkon, nízke otáčky a žiadne úniky oleja.

Pokiaľ máte v dielni potrubný systém s neustálym odberom vzduchu z troch alebo štyroch odberných miest, odporúčame sa zamerať na piestové kompresory s väčšou dodávkou vzduchu a vyšším výkonom. Náš rad odhlučnených piestových kompresorov Silent Line je v tomto ohľade dokonalým riešením, kedy sú stroje schopné dodať vysoko kvalitný stlačený vzduch za veľmi nízkej hlučnosti.

Nevyhnutným prvkom na lakovanie osobných a nákladných automobilov je čistý vzduch bez vlhkosti. Preto v našom programe nájdete odhlučnené kompresory s integrovanými kondenzačnými sušičkami.

Typické využitie

Hustenie pneumatík
Plazmové rezanie a zváranie
Prevádzka pneumatického náradia
Lakovanie

Výhody

Nanášanie a odstraňovanie laku v automobilovom priemysle
Rýchle hustenie pneumatík
Prevádzka vysokotlakových striekacích zariadení
Rýchlosť a spoľahlivosť pri rezaní a zváraní

Umiestnenie

Domov
Garáže
Dielne

Výber kompresorov pre aplikácie v automobilovom priemysle

Hľadáte inú aplikáciu?

Kutilství
HOBBY APLIKÁCIE
Průmysl
PRIEMYSELNÉ APLIKÁCIE
Stavebnictví
APLIKÁCIE V STAVEBNÍCTVE
Zemědělství
APLIKÁCIE V POĽNOHOSPODÁRSTVE

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie