O výrobcovi

Firma ABAC patrí od svojho vzniku v roku 1980 medzi najvýznamnejších výrobcov piestových kompresorov na svetovom trhu. V súčasnosti je značka ABAC vlastnená spoločnosťou ATLAS COPCO, najväčším výrobcom kompresorov na svete a je začlenená do nadnárodnej skupiny PAD (Professional Air Division). Cieľom značky ABAC je stať sa svetovým lídrom vo vývoji, výrobe a predaji piestových kompresorov.

Výroba

Kompresory ABAC sú vyrábané v 5 výrobných centrách na svete, ktorých ročná produkcia dosahuje takmer ku 2 miliónom vyrobených kompresorov. Materský závod značky ABAC v talianskom Turíne zamestnáva okolo 250 zamestnancov a je zameraný predovšetkým na konštrukciu a výrobu profesionálnych kompresorov s klinovými remeňmi s dennou kapacitou výroby cez 600 strojov. Závod ABAC rovnako disponuje širokým skladovým zázemím s niekoľkými tisíckami kompresormi k okamžitému dodaniu. Výrobní závod ABAC

Inovatívny koncept

ABAC neznamená iba výroba kompresorov. Priamo sa podieľame na vývoji kľúčových inovácií a moderných riešení a určujeme trendy na trhu s kompresormi. Výsledkom úsilia našich konštruktérov je napríklad aerodynamický kryt remenice pre zníženie teploty až o 35 ° C, revolučný kompresor s hadicovým navijakom XPAND alebo bezolejové kompresory s klinovými remeňmi PRO LINE ZERO. V programe ABAC nájdete vždy najmodernejšie a unikátne riešenie výroby stlačeného vzduchu na trhu.

Moderné riešenia

Sme moderná spoločnosť, ktorá si všíma aktuálnych trendov okolo seba. Do oblasti kompresorov prinášame pokrokové technológie ako napríklad využitie QR kódov a aplikácie AIR TUBE pre uľahčenie prístupu k informáciám, ktoré užívateľ nášho kompresora potrebuje. Využívame sociálne siete, chat a multimédiá miesto tradičných formátov marketingu a dokumentácie. S kompresory ABAC budete mať vždy komfortný prístup ku všetkým potrebným informáciám.

Program

V dodávateľskom programe značky ABAC nájdete najširší výber piestových kompresorov na trhu. Základná ponuka obsahuje viac ako 340 modelov od malých prenosných kompresorov pre domáce aplikácie až po väčšie stacionárne kompresory pre trvalé nasadenie. abac-kolaz