Aplikácie v poľnohospodárstve

Zemědělství

Pokrok v technológii umožnil poľnohospodárom vykonávať efektívnejšie poľnohospodárske operácie, akými sú zber a postrek plodín, napájanie mliekarenských strojov a prevádzkovanie ventilačných systémov. Stlačený vzduch je veľmi dôležitým médiom pre dodávku energie vodným čerpadlám, pneumatickým ručným pílkam a nožniciam, dopravníkom, traktorom, postrekovačom plodín či mliekarenským strojom.

Kompresory sa v poľnohospodárstve používajú predovšetkým na výrobu, zaistenie vyšších výnosov, skrátenie pracovného času a vykonávanie každodenných základných činností. Bez preháňania môžeme povedať, že systémy na výrobu stlačeného vzduchu sa používajú v podstate vo všetkých aspektoch poľnohospodárstva. Celý potravinársky priemysel sa totiž spolieha na postrekovače plodín, dopravníkové systémy a pneumatické náradie.

Vďaka malým piestovým kompresorom Engine Air s benzínovým motorom si môžete rýchlo nahustiť pneumatiky u vozidiel využívaných na prejazd z jedného poľa na druhé, traktora, ktorý vezie Váš zber, skrátka vozidiel, kľúčových pre Vašu prevádzku. Benzínové kompresory nájdu uplatnenie aj v sezóne zberu ovocia, väčšie benzínové a dieselové kompresory sú potom cenným prínosom napríklad pre prácu s pneumatickým náradím.

Piestové kompresory s benzínovým a dieselovým motorom sú vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a efektivite vhodné pre všetky poľnohospodárske prevádzky, ktorých prioritou je postrek plodín, napájanie mliekarenských strojov a mnoho ďalších.

Typické využitie

Postrek plodín
Napájanie mliekarenských strojov
Prevádzka pneumatického náradia
Hustenie pneumatík
Zalievanie plodín

Výhody

Účinnosť
Vysoká efektivita
Nie je potreba elektrina
Odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám

Umiestnenie

Ovocné polia
Otvorené priestory
Mliekarenské prevádzky

Výber kompresorov pre aplikácie v poľnohospodárstve

Hľadáte inú aplikáciu?

hobby
HOBBY APLIKÁCIE
Automotive
APLIKÁCIE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE
Priemysel
PRIEMYSELNÉ APLIKÁCIE
Stavebnictvo
APLIKÁCIE V STAVEBNÍCTVE

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie