Aplikácie v poľnohospodárstve

Zemědělství

Pokrok v technológii umožnil poľnohospodárom vykonávať efektívnejšie poľnohospodárske operácie, akými sú zber a postrek plodín, napájanie mliekarenských strojov a prevádzkovanie ventilačných systémov. Stlačený vzduch je veľmi dôležitým médiom pre dodávku energie vodným čerpadlám, pneumatickým ručným pílkam a nožniciam, dopravníkom, traktorom, postrekovačom plodín či mliekarenským strojom.

Kompresory sa v poľnohospodárstve používajú predovšetkým na výrobu, zaistenie vyšších výnosov, skrátenie pracovného času a vykonávanie každodenných základných činností. Bez preháňania môžeme povedať, že systémy na výrobu stlačeného vzduchu sa používajú v podstate vo všetkých aspektoch poľnohospodárstva. Celý potravinársky priemysel sa totiž spolieha na postrekovače plodín, dopravníkové systémy a pneumatické náradie.

Vďaka malým piestovým kompresorom Engine Air s benzínovým motorom si môžete rýchlo nahustiť pneumatiky u vozidiel využívaných na prejazd z jedného poľa na druhé, traktora, ktorý vezie Váš zber, skrátka vozidiel, kľúčových pre Vašu prevádzku. Benzínové kompresory nájdu uplatnenie aj v sezóne zberu ovocia, väčšie benzínové a dieselové kompresory sú potom cenným prínosom napríklad pre prácu s pneumatickým náradím.

Piestové kompresory s benzínovým a dieselovým motorom sú vďaka svojej odolnosti, spoľahlivosti a efektivite vhodné pre všetky poľnohospodárske prevádzky, ktorých prioritou je postrek plodín, napájanie mliekarenských strojov a mnoho ďalších.

Typické využitie

Postrek plodín
Napájanie mliekarenských strojov
Prevádzka pneumatického náradia
Hustenie pneumatík
Zalievanie plodín

Výhody

Účinnosť
Vysoká efektivita
Nie je potreba elektrina
Odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám

Umiestnenie

Ovocné polia
Otvorené priestory
Mliekarenské prevádzky

Výber kompresorov pre aplikácie v poľnohospodárstve

Hľadáte inú aplikáciu?

hobby
HOBBY APLIKÁCIE
Automotive
APLIKÁCIE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE
Priemysel
PRIEMYSELNÉ APLIKÁCIE
Stavebnictvo
APLIKÁCIE V STAVEBNÍCTVE