Začatie predaja skrutkových kompresorov SPINN

Dodávateľský program skrutkových kompresorov je novo rozšírený o skrutkové kompresory SPINN s príkonom od 2,2 do 15 kW.

Na rozdiel od piestových kompresorov ponúkajú stroje SPINN o 30 % vyššiu energetickú účinnosť, nižšiu hlučnosť až o 20 dB(A) a výrazne vyššiu životnosť vďaka nižším vibráciám a mechanickým rázom. Prechod na technológiu skrutkových kompresorov SPINN je tak najvhodnejším krokom, ktorý môžete urobiť.

Kompresory SPINN sú určené pre remeselné podniky a dielenské prevádzky s nárokmi na nepretržitú dodávku vzduchu a jeho vysokú úroveň kvality.

V našom programe nájdete nasledujúce stroje:

Kompresory SPINN D 2.2

Revolučné malé skrutkové kompresory s príkonom 2,2 kW v koncepte tradičných piestových kompresorov s tlakovou nádobou av mobilnom zariadení.

Kompresory SPINN MINI

Komfortný rad malých skrutkových kompresorov s prevodom pomocou klinových remeňov. Modely s príkonmi motorov 2,2 - 3 - 4 - 5,5 kW v praktickom prevedení s tlakovou nádobou a kondenzačnou sušičkou na úsporu inštalačného priestoru.

Kompresory SPINN MAXI (samostatné)

Samostatné malé skrutkové kompresory s prevodom pomocou klinových remeňov. Modely s príkonom motora 7,5 – 11 – 15 kW.

Kompresory SPINN MAXI (tlaková nádoba, sušička)

Komfortný rad malých skrutkových kompresorov s prevodom pomocou klinových remeňov. Modely s príkonom motora 5,5 - 7,5 - 11 - 15 kW v praktickom prevedení s tlakovou nádobou a kondenzačnou sušičkou na úsporu inštalačného priestoru.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

T +420 377 152 211
E info@abac-kompresory.sk